naklejki na ścianę dla dzieci

Nauka przez zabawę

poznaj nasze naklejki mapy świata

naklejka na ścianę mapa świata

Naklejki na ścianę mapy 

Pokój dziecka można urządzić na wiele sposobów. Dekoracje są dzisiaj tak różnorodne, że w prosty, szybki i tani sposób można stworzyć prawdziwą oazę i bezpieczną przystań. Naklejki na ścianę mapy świata i mapa Polski to bardzo dobry przykład i niezwykły pomysł, ale przede wszystkim są to oryginalne produkty zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Wydrukowane są na najwyższej jakości folii, pokryte matowym laminatem zabezpieczającym przed zarysowaniami, wykonane z największą starannością i dbałością o detale.

Mapy to nie tylko wyjątkowe dekoracje dziecięcego pokoju, ale również rewelacyjna nauka poprzez zabawę. Mapy świata nie tylko upiększą wnętrze każdego dziecięcego pokoju, ale również pozwolą na poznanie kontynentów i kierunków świata. Dzięki dodatkowym elementom, które dostępne są w zestawie, kupując u nas naklejki ścienne z mapami świata do pokoju dziecięcego, mogą one samodzielnie zaznaczyć miejsca, które odwiedziły lub które charakteryzują się typowymi zabytkami i atrakcjami.

Naklejki ścienne mapy świata – oryginalne i efektowne

Każdy kontynent jest specjalnie wycięty po obrysie i przykleja się go oddzielnie, co znacząco ułatwia aplikację na wybranej powierzchni, zwłaszcza w przypadku dużych gabarytów. Aby nie pozostawiać żadnych wątpliwości i aby z przyklejaniem naklejek radzili sobie nie tylko rodzice, ale przede wszystkim dzieci, wymiary naklejek na ścianę do pokoju dziecka z mapami świata, które podajemy liczymy po ich naklejeniu na ścianę, czyli gdy kontynenty są w odpowiednich odległościach od siebie – do każdej mapy dołączamy instrukcję naklejania wraz z grafiką, dzięki której klejenie jest łatwe i przyjemne.

Naklejki na ścianę mapy – dlaczego warto zamontować je w pokoju dziecka?

Wszystkie elementy edukacyjne (w tym pinezki do zaznaczanie odwiedzony miejsc, czy łódki itp.) są odpowiednio wycięte, dzięki czemu dzieci nie muszą używać nożyczek i w bardzo łatwy sposób mogą przykleić naklejkę do danego miejsca na mapie.

Pamiętajcie, że naklejki ścienne z mapami świata do pokoju dziecięcego przykleić można również do wszystkich innych gładkich powierzchni, takich jak meble, szyby, czy lustra. To daje naprawdę ogromne możliwości i przede wszystkim pozwala rozwijać wyobraźnie, co w przypadku dzieci ma ogromne znaczenie.

Dzięki naszym dekoracjom w szybki i łatwy sposób dokonacie metamorfozy pokoju dziecięcego. Szeroka gama kolorów sprawia, że nasze naklejki na ścianę z mapami świata doskonale sprawdzą się w pokoju dla chłopca jak i dziewczynki – wiele z nich ma charakter uniwersalny, dlatego tym bardziej można z powodzeniem dobrać odpowiednie naklejki i stworzyć z dzieckiem jego pokój marzeń. Mapy dostępne są w 3 rozmiarach: S, M i L. Każdy znajdzie tutaj taki wymiar, który będzie odpowiedni dla pokoju dziecka.

Ściany nie muszą być już tylko białe i nudne :) Z nami to proste!

Zobacz nasze wszystkie naklejki dla dzieci:

Naklejki na ścianę - standard Naklejki na ścianę mapy świata Naklejki na ścianę góry
Naklejki na ścianę dinozaury Naklejki na ścianę farma Naklejki na ścianę las
Naklejki na ścianę safari Naklejki na ścianę miasto Naklejki na ścianę tęcza
Naklejki na ścianę kosmos Naklejki na ścianę dla dzieci kwiaty Naklejki na ścianę postacie
Naklejki na ścianę dla dzieci balony Naklejki na ścianę pojazdy Naklejki na podłogę dla dzieci
Naklejki na ścianę dla dzieci zwierzęta Miarki wzrostu dla dzieci - naklejki Naklejki z imieniem i nazwiskiem
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl