A ja rosnę i rosnę!
A ja rosnę i rosnę!

Wzrost naszych dzieci to jeden z najłatwiejszych do oceny parametrów ich rozwoju. Mierzenie możemy wykonywać sami w domowych warunkach, a zgromadzone dane konsultować z lekarzem rodzinnym. W dodatku jest to świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z naszymi dziećmi, które niezmiernie cieszą się z każdych kolejnych centymetrów.

W wielu domach dalej można spotkać popisane ściany, drzwi czy framugi. Sposobów było wiele: mierzenie przy ścianie z jednoczesnym używaniem miarki budowlanej, stawianie kresek na drzwiach i sprawdzanie ich położenia względem podłogi czy oznaczanie wzrostu na framudze razem z opisem, do której z pociech ten wzrost należy. Cel był jednak zawsze ten sam – monitorowanie wzrostu dzieci. Obecnie rozwiązań, sposobów i urządzeń do pomiaru wzrostu jest o wiele więcej, a kolejne nowinki wciąż się pojawiają. My natomiast proponujemy rozwiązanie nawiązujące do tego, co znamy z czasów naszego dzieciństwa. Miarki w formie naklejek to jeden z naszych topowych produktów, w ofercie mamy wiele wzorów i kolorów, które idealnie wkomponują się w różne przestrzenie dziecięcych pokojów.

mierzenie wzrostu dziecka

 

Dla małych konstruktorów, przyszłych inżynierów-mechaników i fanów Boba budowniczego proponujemy miarki wypełnione pojazdami budowlanymi. Koparki, traktory i betoniarki nie muszą stać tylko na półkach, ale mogą też urozmaicić ściany w dziecięcym pokoju. Dostępne są one w dwóch kolorach – żółtym i niebieskim. W naszym sklepie znajdzie się również coś dla małych podróżników, zafascynowanych wycieczkami i zdobywaniem kolejnych przygód na całym świecie. Pociągi, żaglówki czy samoloty, to tylko niektóre z miarek, które Wam proponujemy. W dodatku mnogość w palecie kolorów, pozwala dopasować je do każdej, dziecięcej przestrzeni. 

 

miarka pojazdy budowlane żółte

miarka żaglówki

 

Skoro już o podróżnikach mowa, to absolutną nowością jest u nas seria Safari, w której znalazła się również miarka wzrostu. Cała seria przenosi nas na afrykański step, pełen dzikich zwierząt i egzotycznej roślinności. Naklejki wykonane zostały specjalną techniką: najpierw projekty malowane są ręcznie, a następnie przekształcane na obraz cyfrowy. Dzięki takiemu procesowi tworzenia, naklejki na ścianę z serii Safari zachwycają wyrazistymi kolorami i dopracowanymi detalami. Natomiast dla marzycieli przygotowaliśmy całą serię baśniowych miarek i naklejek. Kwiatowe wzory, bajkowe zwierzęta i subtelne dodatki idealnie pobudzą wyobraźnię naszych dzieci i wprowadzą wiele ciepła do ich przestrzeni. Podobnie jak wiele innych naklejek w naszym sklepie zostały one wykonane techniką ręcznego malowania a następnie skanowania cyfrowego. Dostępne wzory i kolory możecie sprawdzić w naszym sklepie internetowym. 

 

miarka safari

miarka królik różowy

 

Opisane wyżej miarki to tylko niektóre produkty dostępne na PasteloweLove, nasza oferta stale się powiększa. Miarki wykonane są w formie naklejek idealnych na ściany, ale również na wszystkie inne płaskie powierzchnie – drzwi, okna, meble. Są to produkty w 100% polskie, do produkcji których wykorzystane zostały najlepsze dostępne na rynku materiały. Dzięki czemu nasze naklejki łatwo i trwale przyklejają się do powierzchni, jednocześnie nie niszcząc jej w przypadku konieczności odklejenia. Wykorzystanie specjalnego matowego laminatu w procesie produkcji zabezpiecza naklejki przed zarysowaniami i pozwala na bezproblemowe ich mycie.

447,407,311,416

Ostatnie artykuły:

[article=w-krainie-prehistorii]
[article=czas-na-podniebna-przygode]
[article=zabezpieczanie-scian]
[article=sposoby-na-nude]
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl