FAQ

Czy naklejki są wielokrotnego użytku?

Naklejki są jednorazowe, co oznacza, że nie nadają się do wielokrotnego użytku. Podczas montażu, nie należy przeklejać naklejek z miejsca na miejsce, gdyż klej może utracić swoje właściwości i naklejka nie będzie odpowiednio trzymała się podłoża.

 

Jakiej jakości folii używamy do produkcji?

Wszystkie nasze naklejki są wykonywane z najlepszej, niemieckiej folii. Aby chronić je przed zarysowaniami, pokryte są dodatkowo specjalnym, matowym laminatem.

Jak powstają naklejki?

Wszystkie nasze produkty są naszym autorskim projektem, wykonywanym przez naszych grafików od podstaw. Nie posługujemy się grafikami dostępnymi w ogólnodostępnych bazach zdjęć, dzięki czemu nasze produkty są tak unikatowe i dlatego nie spotkacie ich nigdzie indziej. Naklejki drukujemy we własnej drukarni, dzięki czemu na bieżąco kontrolujemy ich jakość, ale również jesteśmy w stanie w jak najszybszym czasie dostarczyć zamówienie do Klienta.

 

Na jakiej powierzchni mogę umieścić naklejkę?

Naklejki nadają się na każdy rodzaj nawierzchni, która jest gładka, np. ściana, szyba, podłoga, meble. Powierzchnia musi być sucha. Wilgoć w znaczącym stopniu wpłynie na jej przyczepność. W przypadku wcześniejszego malowania ścian, należy odczekać ok. 14 dni, przed umieszczeniem naklejek.

 

Jaką farbą powinna być pomalowana ścianą?

Najlepszą przyczepność naklejki mają do ścian pomalowanych farbami akrylowymi. Z naszego doświadczenia wiemy, iż farby lateksowe mogą mieć gorszą przyczepność, ze względu na ich oleisty skład. Nie oznacza to jednak, że na takiej ścianie naklejki nie będą się trzymały. Wszystko zależy od jakości farby, podłoża i zagruntowania ścian. Aby mieć pewność, czy na naszej powierzchni naklejki będą się trzymały, najlepiej zamówić bezpłatne próbki, gdyż nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytania, czy na konkretnej farbie, naklejki będą się trzymały.

 

Czy można zamówić próbki naklejek?

Oczywiście istnieje taka możliwość. Próbki są bezpłatne i służą do sprawdzenia przyczepności kleju do ściany. Klient ponosi wyłącznie koszty wysyłki – 12 zł paczkomat, 16 zł kurier. Próbki można zamówić tu:https://www.pastelowelove.pl/naklejki/bezplatna-probka.html

 

Jak wykonać próbę i sprawdzić, czy naklejka będzie się trzymać?

Próbę należy wykonywać wyłącznie na przesłanych przez nas próbkach. Najlepiej umieścić na ścianie, w miejscu w którym ma znaleźć się docelowa naklejka i odczekać kilka dni. Jeżeli naklejka nie będzie odklejać się od ściany, można zamówić docelową naklejkę.

 

Czy naklejki naruszają powierzchnię podczas odklejania?

Odklejanie naklejek jest proste. Należy robić to delikatnie i regularnym ruchem, napinając folię, doklejać ją od nawierzchni. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować jednak, że naklejka nie naruszy farby, gdyż wszystko zależy od jakość podłoża. Jeżeli klej zbyt mocno przyklei się do ściany, sugerujemy podgrzanie naklejki suszarką, dzięki czemu łatwiej łatwiej odejdzie od ściany.

 

Czy w przypadku naklejek na podłogę można swobodnie myć i sprzątać ich powierzchnię?

Jak najbardziej. Naklejka jest wykonana z bardzo trwałej folii, pokrytej dodatkowo laminatem, który chroni je przed zarysowaniami. Dzięki temu nasze naklejki na podłogę można bez problemu czyścić.

 

Czy istnieje możliwość zmiany projektu?

Niestety nie ma takiej możliwości. Zaprojektowanie oraz przygotowanie naklejek do druku jest wyjątkowo żmudnym zajęciem, dlatego nie jesteśmy w stanie ich zmienić pod pojedyncze zamówienie.

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Naklejki drukowane są na bieżąco, w naszej drukarni. Oznacza to, że wszystkie zamówienia wysyłamy maksymalnie w przeciągu 3 dni roboczych. Większość zamówień wysyłamy jednak w przeciągu 24h.

 

Czy wysyłamy za granicę?

Oczywiście. Nasze produkty wysyłamy na cały świat.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl