To już czas na grzybobranie
To już czas na grzybobranie

Spacery po lesie to jedna z najbardziej popularnych form aktywnego spędzania czasu całą rodziną. Nic dziwnego, w naszym kraju nie brakuje lasów, a w dodatku są one piękne i przyciągają nie tylko drzewami, ale też jagodami, grzybami i jeżynami. Wiosną świetnym pomysłem są wycieczki rowerowe, latem można ochłodzić się w cieniu drzew, czy popływać w jednym z wielu jezior, jesienią zrobić piękny bukiet złotych liści, a zimą zorganizować kulig zakończony rodzinnym ogniskiem.

 

uroki lasu

 

W dodatku zieleń lasu uspokaja, a napotkane zwierzęta - wiewiórki, jeże i ptaki, sprawiają ogromny uśmiech nie tylko dzieciom, ale również starszym członkom rodziny. To wszystko złożyło się na powstanie kolekcji Las dostępnej w sklepie Pastelowe Love. Ta kolekcja naklejek na ścianę stworzona została dla wszystkich miłośników natury i zabaw na świeżym powietrzu. Kolekcja naklejek na ścianę Las to 5 różnych produktów, które można przyklejać zarówno do ścian jak i innych powierzchni gładkich (meble, lustra, szyby, itp.). Jednym z nich jest naklejka jednoelementowa o dużej powierzchni, szeroka na prawie 1.5 metra, która idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie pustych przestrzeni za meblami, czy w kąciku zabaw. Ściany nie muszą być już tylko jednokolorowe, a szczególnie nie muszą być białe i nudne. Naklejki na ścianę marki Pastelowe Love, to tak naprawdę małe dzieła sztuki, dzięki procesowi ich zaprojektowania – cała kolekcja została najpierw ręcznie namalowana, a dopiero potem zamieniona na druk cyfrowy. Dzięki temu są to piękne i niepowtarzalne wzory, o niesamowitych barwach.

 

las

 

Kolejnymi produktami w kolekcji są naklejki wieloelementowe, gdzie znajdziemy pojedyncze zwierzęta, rośliny i grzyby - śpiące niedźwiadki, sarnę, jelenia, lisa, sowę, wiewiórkę, paprotki, borowiki, a także naklejane sikorki i dzięcioły. Naklejki te dowolnie możemy rozkleić po całym pokoju dziecka albo rozkleić je na jednej ścianie tworząc tematyczny kąt w pokoju. Co najważniejsze wszystkie naklejki na ścianę wycięte są po obrysie, dzięki czemu można nakleić je na powierzchnie w dowolnym kolorze, ponieważ nie posiadają tła.

 

leśne zwierzęta I

leśne zwierzęta II

 

Oczywiście nie mogło zabraknąć też miarki wzrostu, która pozwala na kontrolowanie procesu dorastania naszych dzieci. A przy okazji stanowi idealne uzupełnienie całej kolekcji. Na miarce odnotować można wzrost od 50 do 160 cm, dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat. W dodatku wszystkie naklejki na ścianę zabezpieczone są matowym laminatem, dzięki czemu można je bez problemu myć, są odporne na promieniowanie UV i nie tracą kolorów, a ponadto są odporne na zarysowania i bardzo trwałe.

 

miarka

niedżwiedź

 

489,488,487,491

Ostatnie artykuły:

[article=sawanna-w-twoim-domu]
[article=w-podwodnym-swiecie]
[article=metamorfoza-pokoju-dziecka]
[article=trendy-wnetrzarskie-2022]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl