Czy po lądzie, czy po wodzie, w podróż ruszyć każdy może
Czy po lądzie, czy po wodzie, w podróż ruszyć każdy może

To, że podróże kształcą wiemy nie od dziś! Pasjonujący w nich jest nie tylko cel, ale również sposób dotarcia do niego. Dzięki samolotom świat zrobił się trochę mniejszy, samochody stają się co raz szybsze i bezpieczniejsze dla środowiska, a pociągi wygodniejsze i mniej spóźnione. Dzieci pasjonują się nie tylko wyprawą, ale też maszynami, którymi w nie wyruszamy.

 

samoloty

 

Kolekcja Pojazdy dostępna w sklepie Pastelowe Love to mnogość wzorów i kolorów; każdy znajdzie w niej idealną naklejkę na ścianę do pokoju swojego dziecka. Co ważne produkty te są najwyżej jakości, produkowane i pakowane w Polsce. Do tego zabezpieczone są matowym laminatem, który ułatwia naklejanie, zabezpiecza przed zarysowaniami i chroni przed uratą kolorów przez działanie promieniowania UV. Naklejki na ścianę są również odporne na mycie - bez przeszkód można przetrzeć je wilgotną szmatką, dzięki czemu dłużej pozostaną jak nowe i zabezpieczą ściany przed zabrudzeniem.

 

autka

 

Wszystkie naklejki wycięte są po obrysie, dzięki czemu można nakleić je na ściany w dowolnym kolorze i aranżować według własnej wizji. Dzięki nim łatwo stworzyć wymarzony pokój dla małego żeglarza lub miłośnika pociągów. Naklejki można ponadto naklejać na wszystkie powierzchnie płaskie, nie tylko ściany, ale też meble czy lustra. W ten sposób można łatwo, szybko i bez konieczności remontu odmienić pokój dziecka.

 

żaglówki

pociągi

 


W kolekcji Pojazdy znalazły się również maszyny ciężkie, takie jak koparki, wywrotki, czy betoniarki. Idealnie sprawdzą się w kąciku zabaw, bo przecież ściany nie muszą być nudne. Ponadto naklejki na ścianę łatwo jest odkleić, gdy już zmienimy koncepcję wystroju. Można wspomóc się suszarką do włosów, która podgrzeje klej i sprawi, że będzie on łatwiejszy do usunięcia.

 

pojazdy

 


Dopełnieniem całej kolekcji są naklejki miarki wzrostu, które pozwalają na monitorowanie rozwoju naszych dzieci. Skala zaczyna się na 50 cm a kończy na 160 cm, dzięki czemu posłużą nam na wiele lat. Nie dość, że w ten sposób oszczędzimy framugi to zadbamy o wyjątkową dekorację pokoju dziecięcego.

 

miarka pojazdy

miarka pociągi

 

415,409,408,405

Ostatnie artykuły:

[article=w-krainie-zwierzat]
[article=jak-dorosne-to-zostane]
[article=czas-na-grzybobranie]
[article=sawanna-w-twoim-domu]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl