Sawanna w Twoim domu
Sawanna w Twoim domu

Jednym z najbardziej pasjonujących miejsc wycieczek zarówno dla nas jak i dla naszych dzieci jest miejscowe zoo. Nic dziwnego, przecież można tam spotkać zwierzęta, których na co dzień nie zobaczymy nigdzie indziej, chyba że na ekranie telewizora. Ogromne słonie, wysokie żyrafy, pasiaste zebry, wesołe małpki, czy różowe flamingi to ogromna frajda dla całej rodziny, a przy okazji świetny sposób żeby dowiedzieć się czegoś więcej o egzotycznym świecie.

 

realizacje safari

 

Inspirowana sawanną kolekcja naklejek na ścianę i plakatów Safari to jeden z największych hitów w naszym sklepie. Piękne, afrykańskie stepy, dzikie zwierzęta i egzotyczne rośliny już teraz mogą stać się częścią pokoju Twojego dziecka. W kolekcji Safari znajdziemy 4 zestawy naklejek na ścianę, które idealnie ze sobą współgrają, ale bez przeszkód można też wybrać tylko jedną z nich. 

 

safari/miarka

 

Naklejki wieloelementowe to takie, które można dowolnie rozklejać po całym pokoju. W kolekcji Safari znalazły się 2 takie komplety naklejek na ścianę – Safari Zwierzęta I i Safari Zwierzęta II. Znajdziemy tam słonia, żyrafę, zebrę, flamingi, tukana, tygrysa, małpkę, a także naklejki w motywie roślinnym - liście monstery czy palmy. Można je przyklejać na ściany w dowolnym kolorze, ponieważ wycięte są po obrysie, czyli nie posiadają tła. W dodatku naklejki Pastelowe Love można przyklejać na inne powierzchnie gładkie, takie jak meble czy szyby, o ile nie są pokryte śliskimi farbami. Przyczepność naklejek do podłoża można zawsze sprawdzić zamawiając bezpłatną próbkę w naszym sklepie, czy to przed zakupem właściwej naklejki, czy razem z nim.

 

safari zwierzęta II

safari zwierzęta II

 

W kolekcji znalazła się również jednoelementowa naklejka o dużej powierzchni – ma wymiar 161x79 cm. Taka naklejka na ścianę idealnie sprawdzi się za łóżkiem, biurkiem czy w kąciku zabaw. Nie tylko upiększy wnętrze dziecięcego pokoju, ale również zabezpieczy ściany przed zabrudzeniem. W dodatku wszystkie naklejki można myć wilgotną szmatką, dzięki czemu długo będą zdobić dziecięcy pokój. Wszystko dzięki zastosowanemu laminatowi, który odpowiednio zabezpiecza naklejki, a przy okazji sprawia, że łatwiej się je nakleja na ścianę i inne powierzchnie gładkie.

 

safari

 

Dopełnieniem całej kolekcji jest miarka wzrostu, na której można zanotować wzrost od 50 do 160 cm. Dzięki temu miarka posłuży nam przez wiele lat, a na jej powierzchni można zaznaczać wzrost nie tylko jednego dziecka. Dodatkowo w sklepie znajdują się również plakaty, które podobnie jak miarka stanowią świetne uzupełnienie całej kolekcji Safari. Wydrukowane są one na najwyższej jakości papierze o gramaturze 200. Dzięki temu zarówno same plakaty jak i ich kolory są bardzo odporne.

 

zebra plakat

monstera plakat

 

446,448,449,447

Ostatnie artykuły:

[article=w-podwodnym-swiecie]
[article=metamorfoza-pokoju-dziecka]
[article=trendy-wnetrzarskie-2022]
[article=w-krainie-prehistorii]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl