Sposoby na nudę
Sposoby na nudę

,,Nudzi mi się...'' to słowa, które słyszymy od naszych pociech częściej niż byśmy tego chcieli. Dzieci mają wyjątkową chęć poznania otaczającego ich świata, dlatego potrzebują wielu bodźców zewnętrznych, które tę ciekawość zaspokoją.

Sposobów na nudę jest oczywiście dużo - wspólna zabawa, zajęcia dodatkowe, wyjścia na place zabaw czy spotkania z rówieśnikami. Jednak ze względu na obowiązki nie zawsze możemy sobie pozwolić na całodniową zabawę z naszymi dziećmi. Dlatego warto pomyśleć o zaaranżowaniu im przestrzeni, w której nie będzie miejsca na nudę. 

 

kreatywny pokój dziecięcy

 

W ideę kreatywnego pokoju dziecięcego idealnie wpisuje się nasza kolekcja naklejek na podłogę. Nawiązuje ona do zabaw, które sami znamy z dzieciństwa i które przyniosły nam wiele frajdy, jak na przykład: gra w klasy. W naszej ofercie znajdują się naklejki w różnych rozmiarach i kolorach, dzięki czemu idealnie wpasują się one w każdą aranżację. W dodatku wykonane są z najwyższej jakości folii, pokrytej matowym laminatem, dzięki czemu są bardzo odporne na wszelkie uszkodzenia, zarysowania i bez przeszkód można je myć.

  

gra w klasy

tor dla aut

Naklejki przyniosą wiele godzin zabawy zarówno w pojedynkę jak i w gronie rodzeństwa czy zaproszonych znajomych. Dadzą też nowe życie zapomnianym już zabawkom, jak chociażby całej kolekcji aut, która w końcu z półki trafi na tor dla aut przyklejony na podłodze. Naklejki na podłogę to nie jedyne produkty rozwijające kreatywność dzieci dostępne w naszym sklepie. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się również kolekcja map świata, które powstały z myślą o nauce poprzez zabawę, ale im poświęcimy osobny wpis.

194,260,444,445

Ostatnie artykuły:

[article=w-krainie-prehistorii]
[article=a-ja-rosne-i-rosne]
[article=zabezpieczanie-scian]
[article=czas-na-podniebna-przygode]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl