W krainie zwierząt
W krainie zwierząt

Pieski, kotki, króliczki, rybki czy żółwie to tylko niektóre zwierzątka, które mieszkają razem z nami. Nie tylko potrafią nas rozśmieszyć, ale również wiele możemy się od nich nauczyć. Są również najlepszymi przyjaciółmi, gotowymi zawsze nas wysłuchać. Cały świat zwierząt fascynuje i zachwyca, a szczególnie zainteresowane są nim dzieci, które dopiero co odkrywają otoczenie. Nie tylko zwierzęta domowe stają się obiektem zainteresowań, ale również dzicy przedstawiciele fauny, czy to z naszych lasów czy odległych stepów Afryki.

 

las

safari

 

Kolekcji Las, Safari czy Podwodny Świat poświęcone zostały osobne artykuły, jednak w sklepie Pastelowe Love dostępne są również inne naklejki na ścianę pełne zwierzaków. Hitem okazała się rodzina rozrabiających myszek i rozbawionych kotków. Są to naklejki wieloelementowe, a zatem każda część wycięta jest osobno, przez co można dowolnie aranżować je w pokoju dziecka. Ponadto naklejki na ścianę wycięte są po obrysie, dzięki temu można przyklejać je na ścianę w dowolnym kolorze. Nadają się one również na wszystkie inne powierzchnie płaskie – jak meble, szyby czy lustra.

 

myszki

kotki

 

Zapraszamy również do świata No Drama Llama! Naklejki na ścianę lamy dostępne są w dwóch kolorystykach, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w każdej dziecięcej przestrzeni. Przyklejanie naklejek na ścianę jest dziecinnie proste, to nie tylko praca, ale również świetna zabawa dla całej rodziny. Dzieci mają szansę poczuć się jak młodzi architekci projektujący najpiękniejsze na świecie miejsce – ich własny pokój.

 

lamy

 

W sklepie Pastelowe Love mnogość wzorów i kolorów sprawia, że każdy znajdzie idealną naklejkę na ścianę. Zwierzęta z oceanu, gąski, zajączki, a może przyjaciele z lasu? Te wszystkie wzory znalazły się w kolekcji. Co ważne wszystkie naklejki zabezpieczone są matowym laminatem, który je zabezpiecza i przy okazji sprawia, że są zmywalne – bez problemu można czyścić je wilgotną szmatką. Z tego względu naklejki na ścianę, to nie tylko piękna ozdoba, ale również świetny sposób na ochronę ścian, szczególnie w miejscach najbardziej narażonych na zabrudzenie.

 

gąski

zajączki

 

Dlatego jeśli Twoje dziecko kocha zwierzęta, możesz już dziś sprawić mu ogromną niespodziankę i zamówić wyjątkową naklejkę na ścianę, która w łatwy, szybki i niebrudzący sposób pozwoli na odświeżenie całego pokoju. Ściany wcale nie muszą być smutne.

 

mruczek

czesiu

 

342,343,341,211

Ostatnie artykuły:

[article=jak-dorosne-to-zostane]
[article=czas-na-grzybobranie]
[article=sawanna-w-twoim-domu]
[article=w-podwodnym-swiecie]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl