Jak zabezpieczyć ściany w pokoju dziecięcym?
Zabezpieczenie ścian? To naprawdę proste!

Powiększenie się rodziny wprowadza wiele nowości do naszego życia, przestrzeni i porządku w niej panującego. Szczególnie na początku ciężko nam przyzwyczaić się do tego, że w domu pojawia się więcej plam i zarysowań niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu.

Na szczęście przychodzi wsparcie z zewnątrz. Na rynku w ostatnich latach pojawiło się wiele ekologicznych środków do czyszczenia, które dobrze radzą sobie z plamami, a w dodatku są bezpieczne dla środowiska, czyszczonej powierzchni, a co najważniejsze dla domowników.

Staropolskie przysłowie mówi: ,,przezorny zawsze ubezpieczony'', dlatego projektując przestrzeń naszego malucha, dobrze wybrać rozwiązania, które zabezpieczą miejsca szczególnie podatne na zabrudzenia. Uchroni to nas przed kosztownymi remontami i niepotrzebnym nadszarpywaniem nerwów. Jednym z takich rozwiązań są nasze naklejki jednoelementowe, które dzięki dużej powierzchni idealnie sprawdzą się jako zabezpieczenie ściany za łóżkiem czy biurkiem. W dodatku wykonane są one z najwyższej jakości folii, pokrytej matowym laminatem, dzięki czemu są wyjątkowo odporne na zarysowania i bez przeszkód można je myć. Nie możemy również zapomnieć, że te w 100% polskie produkty stanowią przede wszystkim świetną dekorację do pokoju malucha i niskim kosztem pozwolą nam na przearanżowanie przestrzeni.

 

naklejki na ścianę

 

Nasze 2 sztandarowe propozycje to kolekcja gór i kolekcja miasteczek które są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. W dodatku można przyklejać je nie tylko na ściany, ale też na inne powierzchnie płaskie. Naklejki te wycięte są po obrysie, nie posiadają tła, dzięki czemu możemy naklejać je na powierzchnie w dowolnym kolorze, nie tracąc na estetyce efektu końcowego.

 

góry niebieskie

miasteczko różowe

 

Nowością w naszym sklepie jest kolekcja Safari, czyli pejzaże prosto z afrykańskich stepów pełne dzikich zwierząt i egzotycznych roślin. W tej kolekcji znalazła się naklejka składająca się z jednego, dużego elementu, która idealnie zabezpieczy przestrzenie najbardziej narażone na efekty dobrej, dziecięcej zabawy. Uchroni ścianę za łóżkiem od śladów stóp, ale również idealnie sprawdzi się w kąciku zabaw. Co ważne wszystkie nasze produkty przygotowujemy zgodnie z zasadą Zero Waste, gdy to tylko możliwe korzystamy z rozwiązań przyjaznych środowisku.

 

naklejki safarii

446,187,298,489

Ostatnie artykuły:

[article=w-krainie-prehistorii]
[article=czas-na-podniebna-przygode]
[article=zabezpieczanie-scian]
[article=sposoby-na-nude]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl