Jesień na farmie
Jesień na farmie

Jesień kojarzy nam się głównie z opadającymi liśćmi, częstym deszczem i pierwszymi przymrozkami. Przede wszystkim jest to jednak okres, w którym cała natura szykuje się do zimy, dlatego nie bez powodu jesień to również okres zbiorów.

To co zasadziliśmy wiosną, rosło latem, a jesienią zbieramy, po to, aby mieć zapasy na zimę. Takie przemyślenia stoją za nową kolekcją naklejek na ścianę w sklepie Pastelowe Love – Farma. Jest to seria pełna zwierząt, budynków i maszyn, które możemy znaleźć w wiejskim gospodarstwie.

 

farma

 

Kolekcja naklejek do pokojów dziecięcych Farma została stworzona w trzech etapach, najpierw powstały szkice całej kolekcji, które następnie nabrały życia dzięki farbom akwarelowym, a dopiero potem te małe dzieła sztuki zostały zamienione na druk cyfrowy przy pomocy specjalnych skanerów.
Ponadto wszystkie naklejki drukowane są na folii najwyższej jakości, a do tego pokryte matowym laminatem. Dzięki temu odporne są na zarysowania, łatwe w klejeniu i bardzo odporne, można je bez problemu czyścić przy pomocy gąbki.

 

farma zwierzęta

 

Taka własność naklejek, sprawia że nie tylko są świetną ozdobą, ale również zabezpieczają ściany przed zabrudzeniami. Jest to szczególnie praktyczne w miejscach podatnych na skutki dobrej zabawy, takich jak kącik zabaw, czy ściana za łóżkiem, na której bardzo często lądują dziecięce dłonie i stópki. Z tego względu w kolekcji naklejek na ścianę Farma nie mogło zabraknąć jednoelementowej naklejki o dużej powierzchni, która idealnie sprawdzi się właśnie w roli zabezpieczenia dla ścian.

 

załóżkownik

załóżkownik

 

Oprócz tego w kolekcji można znaleźć miarkę wzrostu, czyli idealne dopełnienie wnętrza, które w dodatku spełnia bardzo praktyczną rolę pozwalając nam na monitorowanie rozwoju dziecka. Więcej na temat miarek można znaleźć w artykule A ja rosnę i rosnę. Cała kolekcja naklejek Farma, została stworzona tak, aby idealnie ze sobą współgrała i pozwalała na stworzenie pięknej przestrzeni w dziecięcym pokoju.

 

miarka

 

Dopełnieniem są naklejki wieloelementowe, pełne zwierząt, maszyn rolniczych i snopków siana. Co ważne wszystkie naklejki na ścianę wycięte są po obrysie, co oznacza, że nie mają tła, więc można naklejać je na ścianę w dowolnym kolorze. W dodatku nie musimy się martwić o zniszczenie ścian, chcąc odkleić naklejki, które wiszą na ścianie od dłuższego czasu wystarczy przy pomocy suszarki do włosów lekko podgrzać ich powierzchnię. Dzięki temu podgrzeje się również klej, co pozwoli na bezproblemowe odklejenie naklejki od ściany. Warto jeszcze wspomnieć, że wszystkie naklejki można nakleić nie tylko na ściany, ale również inne, płaskie powierzchnie, tak jak meble, lustra czy szyby.

 

539,540,541,542

Ostatnie artykuły:

[article=palcem-po-mapie]
[article=czy-po-ladzie-czy-po-wodzie]
[article=w-krainie-zwierzat]
[article=jak-dorosne-to-zostane]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl