Jak poradzić sobie z brudzącymi się ścianami?
Jak poradzić sobie z brudzącymi się ścianami?

Nie ma co ukrywać, że w pokoju dziecka ściany brudzą się jakoś szybciej. Spokojnie mamy na to radę!

W dziecięcym pokoju wiele miejsc narażonych jest szczególnie na zabrudzenia: kącik zabaw, okolice biurka, czy przestrzeń za łóżkiem - to tylko niektóre z nich. Kredki, pisaki, brudne rączki, a nawet jazda rowerkiem po pokoju – przecież to świetna zabawa! Możemy jednak zapobiec jej negatywnym skutkom.

 

zabezpieczenia ścian farma

 

Już od kilku lat producenci farb proponują gotowe rozwiązania, które ułatwią zabezpieczenie dziecięcej przestrzeni, a na rynku każdego miesiąca pojawiają się co raz to nowe farby zmywalne. A co jeśli jednak nie chcemy robić remontu lub po prostu znudziły nam się te rozwiązania, a może nawet nie sprawdziły tak jak byśmy tego chcieli? Pisaliśmy o tym już w artykule Jak zabezpieczyć ściany w pokoju dziecięcym?, ale od tego czasu sporo się zmieniło. Poprzedni artykuł jest dalej chętnie odwiedzany, dlatego stwierdziliśmy, że czas na małą aktualizację!

 

[lookbook id="1841"]
[lookbook id="1835"]

 

Jednoelementowe naklejki o dużej powierzchni 

Świetnym sposobem na zabezpieczenie ścian w pokoju dziecka są jednoelementowe naklejki o dużej powierzchni. Oczywiście na samym początku należy wspomnieć, że to piękna dekoracja dziecięcego pokoju. W łatwy, prosty i tani sposób możemy bezproblemowo odmienić przestrzeń naszej pociechy. Marzy Wam się kraina dinozaurów? Żaden problem!

 

[lookbook id="4402"]
[lookbook id="4403"]

 

Kolekcja naklejek dinozaury to nie tylko naklejka jednoelementowa, ale również kilka innych produktów, które świetnie razem współgrają i idealnie się uzupełniają. Wracając jednak do zabezpieczania ścian; w naszym sklepie znajdą się inne zwierzęce motywy jak seria Las, czy też kolekcja Ocean.

 

[lookbook id="4404"]
[lookbook id="4405"]

 

Dlaczego naklejki na ścianę to taki dobry pomysł? 

Przede wszystkim dlatego, że zabezpieczone są matowym laminatem, który pozwala na ich mycie. W dodatku zabezpiecza je przed zarysowaniami i zadrapaniami. W ten sposób możemy bez problemu pokryć przestrzeń za łóżkiem, ochronić ścianę za biurkiem, czy zabezpieczyć ściany w kąciku zabaw! I po raz kolejny warto wspomnieć o zaletach wizualnych takich naklejek np. jednego z hitów tego sezonu, czyli tęczy beżowej.

 

[lookbook id="4169"]
[lookbook id="2006"]

 

Jeśli jednak wybór jest zbyt duży i ciężko zdecydować się pomiędzy motywem zwierzęcym, a tęczowym to żaden problem. Na tę okoliczność również się przygotowaliśmy tworząc kolekcję zwierząt na tęczowym tle. Dodatkowe drobne elementy pozwalają nam na stworzenie pięknej kompozycji. Co ważne naklejki na ścianę bardzo łatwo się przykleja jak również ściąga ze ściany bez jej niszczenia. Jeśli w trakcie przyklejania coś nam się zagnie lub w trakcie ściągania naklejka nie chce łatwo odejść od ściany wystarczy rozgrzać jej powierzchnię suszarką do włosów! Dzięki temu rozgrzejemy klej nadając mu lepsze właściwości plastyczne co pozwoli na bezproblemową pracę z naklejką.

 

[lookbook id="4400"]
[lookbook id="4401"]

 

513,506,523,353

Ostatnie artykuły:

[article=dekoracje-do-pokoju-dziecka-do-100-zl]
[article=jesien-na-farmie]
[article=na-placu-budowy]
[article=palcem-po-mapie]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl