W podwodnym świecie
W podwodnym świecie

Oceaniczne głębie, morskie stworzenia i całe życie tętniące pod taflą wody jest dla nas wszystkich pasjonujące. Skąd się bierze ta fascynacja? Może ze świadomości jak tajemniczy jest to świat i jak mało jeszcze o nim wiemy, a może po prostu jego różnorodność, niesamowite barwy i kształty, tak bardzo nas przyciągają. Tych czynników jest pewnie wiele, ale jedno jest pewne podwodny świat niezmiennie nas zachwyca!

 

Podwodny świat

 

W Pastelowe Love również chcieliśmy zanurkować pośród zachwycających, morskich stworzeń, dlatego stworzyliśmy naszą nową kolekcję - Podwodny Świat, która pozwoli na szybką metamorfozę pokoju dziecięcego, bez kosztownego i brudzącego remontu. Jest to świetna alternatywa dla wszystkich miłośników aranżacji wnętrz i trendów dekoracyjnych. Ponadto cała kolekcja powstała tak, aby idealnie ze sobą współgrała dzięki czemu możliwości aranżacyjne są ogromne, od małej przestrzeni w kąciku zabaw, aż po cały pokój dziecka. Naklejki na ścianę i plakaty z tej kolekcji to również małe dzieła sztuki, ponieważ powstały specjalną techniką – najpierw malowane były ręcznie przy pomocy farb akwarelowych, a dopiero później zamieniane na druk cyfrowy.

 

Podwodny świat

 

Unikalne naklejki z kolekcji Podwodny Świat można nakleić na ścianie o dowolnym kolorze, ponieważ wycięte są po obrysie, czyli nie posiadają tła. W tej kolekcji możemy znaleźć naklejki wieloelementowe, które pozwalają na zupełnie dowolną aranżację i świetnie wypełnią wolne przestrzenie na ścianach. Znajdziemy w nich wieloryba, orkę, płaszczkę, żółwia, rybki, rozgwiazdy muszle, ośmiornicę, kraba i dopełniające wszystko wodorosty. 

 

Morskie zwierzęta

Morskie zwierzęta 2

Dostępne są również naklejki jednoelementowe o dużej powierzchni, które idealnie sprawdzą się w kąciku zabaw, za biurkiem, czy nad łóżkiem. Nie dość, że cudownie dopełnią przestrzeń malucha to ochronią ściany przez zabrudzeniem. W dodatku można je bez zastrzeżeń czyścić wilgotną szmatką, a to wszystko dzięki wierzchniemu pokryciu matowym laminatem, który w dodatku zabezpiecza naklejki przed zarysowaniami. Dzięki niemu naklejki są najwyższej jakości, bardzo trwałe i łatwe w naklejaniu.

 

podwodny świat

wieloryb

Dopełnieniem całej kolekcji jest miarka wzrostu, której skala zaczyna się od 50, a kończy na 160 centymetrach, dzięki czemu przez długi czas pozwoli nam monitorować wzrost naszych dzieci. Więcej na temat miarek wzrostu można znaleźć we wcześniejszym wpisie na naszym blogu A ja rosnę i rosnę!

523,521,522,524

Ostatnie artykuły:

[article=metamorfoza-pokoju-dziecka]
[article=trendy-wnetrzarskie-2022]
[article=w-krainie-prehistorii]
[article=czas-na-podniebna-przygode]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl